Pristatymo sąlygos

Prekių pristatymas:

Mūsų svetainėje esančios produktų kainos yra nurodytos be transporto išlaidų. Jas mes apskaičiuojame individualiai kiekvieno užsakymo metu. Mes nuolatos ieškome geriausio ir patogiausio pristatymo sprendimo. Apie tai jus informuosime išankstinio apmokėjimo sąskaitoje.

Prekes nemokamai galite atsiimti iš mūsų biuro Kaune.

Siunta bus atgabenta iki Jums reikalingos vietos, pagal užsakyme nurodytą adresą. Krovos darbų kurjeriai neatlieka, todėl didesnėms siuntoms rekomenduojame patiems pasirūpinti krovos darbais.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, bet kuriuo adresu.

Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-2 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 13 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie prekių pristatymo terminus.

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir Jūs pretenzijų neturite.

 

Prekių grąžinimas:

Jei Pirkėjas (vartotojas) atsisako prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, kaip tai numato Sąlygų 3.2 p., prekės grąžinamos Pardavėjo sąskaita per 7 dienas nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą. Daiktai, kurių pirkėjui (vartotojui) nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis), keičiami ar priimami iš Pirkėjo per 14 dienų terminą nuo prekių pristatymo.

Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Grąžinant būtina pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kurią gaunate su preke.

Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į „esviesa.lt“ kolektyvą dėl prekės remonto, grąžinimo ar nuolaidos pritaikymo brokuotai prekei.